3 вишукані кав ярні в Європі

навколо кав ярні

кав ярня може обговорювати деякі з тих самих якостей юриста або навіть ресторанного закладу, але насправді це інше, що йде від їдальні. У численних кав’ярнях у центрально-східних і західно-східних іммігрантських районах на західній стороні земної кулі пропонують кальян (насправді його називають наргіле левантійською арабською, грецькою та турецькою мовами), ароматизовану сигарету, викурену з кальяном. Coffee lawyers — це фактично свого роду кав’ярня, яка зосереджена на пропозиції кави, а також напоїв на основі еспресо. З точки зору соціальної точки зору, кав’ярні здебільшого функціонують як осередки соціальної комунікації: кав’ярня пропонує клієнтам, а також розташування, щоб зібратися, поспілкуватися, вийти, скласти композицію, захопити один одного або навіть скоротити момент, окремо чи навіть у невеликих командах. . У зв’язку з популяризацією Wi-Fi кав’ярні, які використовують цю можливість, фактично також стали місцями для клієнтів, які мають доступ до Інтернету на своїх портативних комп’ютерах, а також на планшетних комп’ютерних системах.

саме тому це насправді прекрасна кав ярня

32. Kokomo Coffee Roasters – Таллінн, Естонія

Насправді це був лейбл Kokomo кав Roasters, до якого наша команда прислухалася до низки можливостей, коли наша команда поїхала до Таллінна у 2018 році. Саме те, що починалося як невеликі спливаючі вікна, насправді перетворилося на повномасштабну мережу продажів, громадську обжарку і кав’ярня. Підприємство має намір створити товариство кави по всій Естонії, що насправді є немалим досягненням! Забезпечуючи суміш сумішей, а також сортів кави одного походження, високоякісна обсмажена кава Kokomo преміум-класу фактично зберігається в більшій мірі, а також використовується в кав’ярнях по всій фінансовій міській зоні. Ви можете легко знайти мікро-жаровню, а також зберігати в тій самій структурі, що й чудовий заклад харчування Sfäär Resto .

33. Пекарня RØST – Таллінн, Естонія

Пекарня RØST об’єднує 2 з наших переваг рано вранці: чудовий чудовий хліб і кава. Ви можете легко побачити пекарів в офісі, а також бути справді привабленими завдяки подиху щойно випеченого тіста, а також булочок з корицею, якщо підете в пекарню досить рано. RØST постачає свої кавові зерна з кількох міжнародних обсмажувачів кави, включаючи берлінську 5 Elephant, стокгольмську Lose Coffee Roastery, а також дуже персональну кавову фабрику The Block у Таллінні. Придбайте однотонний сувій білого кольору, а також сувій з корицею, і наша команда легко гарантує, що ви дочекаєтеся повного часу відкриття казкової спільноти літніх людей.

34. Ditta Artigianale – Флоренція, Італія

Якби наша команда справді не складалася з італійської кав ярні в нашому огляді найкращої кави в Європі, то, швидше за все, за нашою командою буде мафія. Однак, незважаючи на міцне кавове суспільство в країні, пошук спеціалізованої кав’ярні у Флоренції виявився складним. На щастя, Ditta Artigianale стурбована нашим порятунком. Творець кафе, Франческо Санапо, насправді прагне пропонувати особливу каву одного походження, а також чесну каву в зернах, пронизану італійською привітністю та майстерністю. Придбайте кавову суміш разом із напіврозколотим хлібом, щоб розпочати свої дослідження епохи Відродження. Якщо у вас є дуже багато додаткових можливостей, вибір їжі на пізній сніданок не слід нехтувати швидко.

Related Posts