соковита американська їжа

про кухню

Багато вчених стверджують, що риторична функція їжі – представляти культуру країни, і що її можна використовувати як форму спілкування. За словами Гуда, Кертіса і Теофано, їжа «є останнім аспектом етнічної культури, який потрібно втратити».

Багато культур мають впізнавану кухню, певний набір кулінарних традицій із використанням різноманітних спецій або комбінації смаків, унікальних для цієї культури, яка розвивається з часом. Інші відмінності включають вподобання (гаряче чи холодне, гостре тощо) та практики, вивчення яких відоме як гастрономія. Багато культур урізноманітнили свою їжу за допомогою приготування, способів приготування та виготовлення. Це також включає складну торгівлю продуктами харчування, яка допомагає культурам економічно виживати за допомогою їжі, а не лише споживання.

саме те, що вам потрібно знайти і з’їсти

1. Каліфорнійський рол

Набагато більше, ніж вихідні суші, каліфорнійський рол призначений не лише для слабких, які не можуть готувати його в сирому вигляді – хоча, по суті, саме так він почався в Лос-Анджелесі, де суші-кухарі з Японії намагалися отримати плацдарм. наприкінці 1960-х/початку 1970-х років. Шеф-кухар Манашіта Ічіро та його помічник Машіта Ічіро в ресторані Tokyo Kaikan в Лос-Анджелесі, де був один із перших суші-барів у країні, створили рулет «навиворіт», який випередив огиду американців, поклавши на нього норі (морські водорості). внутрішню частину рису і замінивши авокадо на торо (сирий жирний тунець).


2. М’ясний рулет

Найскромніша комфортна їжа. Хто б міг уявити, коли рецепт «Канелону з яловичини» з’явився в «Кулінарній книзі Бостонської кулінарної школи» Фанні Фармер 1918 року, що кожна мама в Америці колись матиме свою власну версію? Фанні приготувала свій з скибочками солоної свинини, покладеними зверху, і подала з соусом з коричневих грибів. (У її часи вам доводилося дрібно нарізати м’ясо вручну; поява комерційних м’ясорубок змінила все це.) Але ваша мама встигла — ми здогадуємось, що зверху кетчуп? — вона, мабуть, подала той о-так надійний м’ясний рулет з картопляним пюре та зеленою квасолею.

3. Гриць

Люди, які не виросли, їдять їх, дивуються, що вони за біса. Люди, які виросли, їли їх (а це було б майже кожен на Півдні), дивуються, як хтось міг жити без них. Гриць, улюблений і незрозумілий — і американський аж до свого коріння. Вони є улюбленим гарячим сніданком у так званому Grits Belt, який оперізує все від Віргінії до Техасу і де страва є стандартною пропозицією в меню закусочних.


4. Макарони з сиром

Найзручніша їжа, макарони та сир – це також порятунок багатьох мам, які заспокоюють вибагливого малюка. Нічого особливо американського щодо макаронів і сиру — за винятком того факту, що під час європейської поїздки Томас Джефферсон настільки любив якусь страву з локшиною, що зробив замітку і подав її додому на державній вечері як «макаронний пиріг». Двоюрідна сестра Джефферсона Мері Рендольф включила рецепт «макаронів із сиром» у свою кулінарну книгу «The Virginia Housewife» 1824 року.

5. Мерілендські крабові тістечка

Chesapeake Bay дає більше, ніж просто любителям регати засмаглих класів у своїх топсайдах без шкарпеток. Це місце проживання блакитного краба, який і Меріленд, і Вірджинія вважають своїм власним. Простірний стиль (змішаний з наповнювачами і подається на булочці) або ресторанний/гурманський стиль; смажені, смажені або запечені крабові коржі можна приготувати з будь-яким крабом, але блакитні краби Чесапікської затоки віддають перевагу як за традицією, так і за смаком.

Related Posts